18 yaşına girmiş elif tatilde aşk yaşıyor

18 yaşına girmiş elif tatilde aşk yaşıyor

Elif, 18 yaşına girmiş ve ilk defa bir hafta tatile gidecekti. Heyecanla bavullarını hazırlarken, aklında tek bir şey vardı: eğlenmek. Uçaktan indiğinde onu güneşli bir hava ve turkuaz renkli bir deniz karşıladı. Otelinde yerleştikten sonra, kumsala gidip güneşlenmeye başladı. Bir süre sonra, yanına yakışıklı bir erkek yaklaştı ve sohbet etmeye başladılar.

Erkeğin adı Mert’ti ve Elif’le aynı otelde kalıyordu. Birlikte kumsalda vakit geçirdiler, denize girdiler ve gün batımının keyfini çıkardılar. Elif, Mert’in neşesinden ve karizmasından çok etkilenmişti. Akşam yemeği için Mert, Elif’i otelindeki şık restorana davet etti. Yemek boyunca sohbet ettiler ve birbirlerini tanımaya başladılar. Elif, Mert’in zeki ve komik olduğunu, Mert de Elif’in güzel ve cana yakın olduğunu düşünüyordu.

Akşam yemeğinden sonra, Mert Elif’i bir bara götürdü. Bar canlıydı ve müzik yüksek sesle çalıyordu. Elif ve Mert dans etmeye başladılar ve gecenin tadını çıkardılar. Birbirlerini daha iyi tanıdıkça aralarındaki çekim de arttı. Liseli hikaye

Bir hafta boyunca Elif ve Mert her gün beraberlerdi. Kumsala gidiyor, denize giriyor, tarihi yerleri geziyor ve akşamları barlarda eğleniyorlardı. Aşkları her geçen gün büyüyordu. Elif, Mert’in yanında kendini çok mutlu hissediyordu. Mert de Elif’in hayatında çok özel bir yere sahip olmuştu.

Hafta sonunda Elif ve Mert’in tatili bitmek üzereydi. Ayrılmak zorunda kalacakları için ikisi de üzgündü. Birbirlerine veda etmeden önce Mert, Elif’e sarıldı ve onu öptü. “Seni asla unutmayacağım,” dedi. Elif de Mert’e sarıldı ve “Ben de seni,” dedi.

Elif eve döndüğünde hala Mert’i düşünüyordu. Onunla geçirdiği bir hafta hayatının en güzel haftasıydı. Mert’le tekrar görüşmek için sabırsızlanıyordu. Birkaç hafta sonra Mert, Elif’i aradı ve onu İstanbul’a davet etti. Elif çok mutlu oldu ve seve seve kabul etti.

Mert ve Elif, İstanbul’da da güzel vakit geçirdiler. Birlikte tarihi yerleri gezdiler, müzeleri ziyaret ettiler ve Boğaz’da tur yaptılar. Aşkları her geçen gün daha da güçleniyordu. Elif ve Mert, birbirlerinin ruhlarını eşlerini bulduklarını biliyorlardı.

Bir yıl sonra Elif ve Mert evlendiler. Mutlu bir evlilik hayatları oldu ve her zaman birbirlerine destek oldular. Birbirlerini ilk defa o barda gördüklerinden beri aşkları asla sönmedi.

Yorum gönder